Administrator, administrowanie systemami, zarządzanie serwerem Linux – Bydgoszcz, Toruń, Poznań

Solarium stojące – kabina OPAL FITNESS


Komfort i skuteczność opalania

Opalu Fitness lampy ustawione są w ergonomiczny kształt, a ich liczba tak dobrana, aby uzyskać optymalne efekty opalania przy niskich kosztach eksploatacji. Elektroniczny system sterowania umożliwia płynną regulację nawiewu a w wersji LUX również głośności muzyki i działania bryzy. Wyjmowany stopień podłogowy pozwala na wygodne opalanie nawet bardzo wysokim klientom. Opcjonalnie montowana podłoga lustrzana zapewnia wyjątkowy efekt estetyczny i lepszy rozkład promieniowania.

Wentylacja

Otwory nawiewne umieszczone na różnych poziomach wspomagają równomierne chłodzenie całego ciała. W standardzie kabina wyposażona jest w wentylator wyciągowy na suficie. W opcji z układem usuwającym gorące powietrze wentylator wyciągowy znajduje się poza kabiną, dzięki czemu możemy wykorzystać wentylator wewnętrzny jako nawiew – zapewnia to jeszcze lepsze chłodzenie. Kabina wyposażona jest w dwa osobne systemy wentylacyjne – dla ciała i lamp.

Bryza

Opal Fitness może być wyposażony w jedno- lub dwudyszową bryzę generującą odświeżającą mgiełkę wodną. Dostępna także unikalna bryza ACTIVE wyposażona w ruchome dysze rozpylające mgiełkę na całe ciało.

Komfort obsługi

Łatwe otwieranie osłon lamp oraz wyjmowany stopień podłogowy umożliwiają wygodne czyszczenie. Do kabiny można także wstawić steper lub urządzenie masujące. Zbiornik bryzy jest dostępny i widoczny z wnętrza kabiny, co umożliwia wygodne uzupełnianie wody oraz stanowi ciekawy efekt estetyczny.

Atrakcyjny design

Podświetlenia wewnętrzne i zewnętrzne oraz wiele kolorów obudowy dostępne są już w standardzie. W opcji można wybierać spośród kilku opcji supertrwałych podświetlanych nadruków lub nawet zamówić kabinę z własnym wzorem.