Administrator, administrowanie systemami, zarządzanie serwerem Linux – Bydgoszcz, Toruń, Poznań

O Nas


O Nas

Tanzi to producent solariów z największym doświadczeniem na polskim rynku. Wyprodukowaliśmy 9 modeli kabin wyposażonych w ciekawe i doceniane rozwiązania. Stworzyliśmy kabinę dwuosobową, zaprojektowaliśmy urządzenia pionowe z klimatyzacją, opalaczem ramion i wielopunktowym nawiewem. Oferujemy kabiny wyposażone w bryzę, także z wyjątkowymi ruchomymi dyszami oraz system Aromatiq. Aby ułatwić pracę obsłudze studiów, zaprojektowaliśmy łatwo otwierane osłony lamp. Udoskonaliliśmy podświetlaną grafikę na ścianach kabiny, nadając jej żywe kolory i wysoką trwałość oraz pełną personalizację – każdy z naszych klientów może zamówić kabinę z własnym zdjęciem lub logo.

W kabinach Tanzi stosujemy tylko sprawdzone części renomowanych, głównie niemieckich producentów. Nie obniżamy kosztów sprowadzając tanie komponenty wątpliwej jakości. Kabiny Tanzi pracują na podzespołach m.in. Ziehl-Abbeg, Wago, ebm, Vossloh-Schwabe, Cosmedico. Projektowane są przy użyciu zaawansowanych programów komputerowych. Dla uzyskania maksymalnej wydajności, trwałości i komfortu, kabiny są wyposażone w centralny wywiew gorącego powietrza oraz dwa osobne systemy chłodzenia wnętrza i lamp.

Miło nam przyznać, że często spotykamy się z życzliwymi opiniami klientów. Wielu z nich decyduje się na zakup kolejnych modeli, istnieje również niejedno studio wyposażone wyłącznie w urządzenia Tanzi. Jedną z najczęstszych opinii, z jakimi się spotykamy to ta, że nasze kabiny po prostu DOBRZE OPALAJĄ.

Kabiny Tanzi cieszą się dobrą opinią w wielu krajach na całym świecie – m.in. w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Czechach, Łotwie, Estonii, Rosji i Ukrainie. Na eksport produkowana jest obecnie większość naszych kabin.